Wsparcie

Prezentacja

Temat ochronników przeciwprzepięciowych nie jest tak rozpowszechniony, jak inne wyroby elektryczne, na przykład wyłączniki.
W związku z tym pojawiła się potrzeba przeprowadzania szkoleń technicznych i warsztatów dla wszystkich konsumentów: inwestorów, projektantów i monterów.
W tym celu przygotowaliśmy prezentacje ogólne oraz technicznie ukierunkowane na temat ochronników przeciwprzepięciowych.

Katalog

Katolog Polski 2022

Katalog

Katolog English 2022


Tabela informacyjna

Wszyscy nasi klienci otrzymują od nas tabelę informacyjną, która jest dla nich wsparciem i zawiera komplet danych technicznych, a także informacje handlowe i logistyczne.
Wszystkie informacje są zebrane w jednym miejscu. Doświadczenie pokazało nam, że tabele pozwalają na uniknięcie problemów związanych z cenami, zamówieniami i dekodowaniem. Każdy produkt ma swój własny kod i kod EAN, itp ..
Povezovalna tabela

Tabela Informacyjna


Tabela porównawcza

Tabela porównawcza to bardzo przydatne narzędzie przy wymianie produktu konkurencyjnego na ogranicznik przepięć EBB.
Obecnie posiadamy porównanie pełnej gamy produktów dla 16 najważniejszych dostawców europejskich. Ze względu na stałe zmiany i uzupełnienia, dopuszczamy wystąpienie błędu, jednak tabele ciągle udoskonalamy i aktualizujemy. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.
Povezovalna tabela konkurenčnih tipov

Tabela porownawcza


Instrukcja montażu

Urządzenie musi być zainstalowane zgodnie z obowiązującymi normami i zastosowaniem środków bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC 365-5. Podczas instalacji należy przestrzegać instrukcji zawartej w niniejszym ustępie oraz na obudowie urządzenia.
Instalacja i użytkowanie urządzenia może odbywać się przez osobę, która posiada odpowiednie kwalifikacje elektryczne i zapoznała się z tą instrukcją.
Navodila za vgradnjo PZ-B

Artykuly PZ-B (B+C)

Navodila za vgradnjo PZ-C

Artykuly PZ-C


Artykuły

W celu wnikliwej prezentacji i analizy technicznej dołączamy kilka fachowych artykułów na temat ochronników przeciwprzepięciowych.
Installation of over voltage protection in LV systems

Installation of over voltage protection in LV systems

Lightning and Surge Protection Of Modern Electronic Systems

Lightning and Surge Protection Of Modern Electronic Systems

Sources of Voltage Surges

Sources of Voltage Surges

Surge Protectors

Surge Protectors